Nisan 19, 2022 kaanhirdavat

Değişen Dünya ve Hırdavat Sektörü

Dünyamız hızla değişiyor. Bu değişimin temel dinamiği hiç şüphesiz üretim. Günümüzün insanının her geçen gün değişen ve artan ihtiyaçlarını karşılamak ancak büyük bir üretim gücüyle mümkün.

Bu değişime en hızlı ayak uyduran ve hatta bazen yön veren teknoloji ve sanayi de her geçen gün kendini yeniliyor. Yeni binalar, fabrikalar, üretim bantları, tanklar, ulaşım elemanları, ambalajlar, şantiyeler, işletmeler, üretim ve meslek kolları doğuyor.

Bundan 10-20 yıl önce bir işletme-fabrika-kişi bir malzemeye ihtiyaç duyduğunda, bunu bulmakta çok zorlanıyor, sipariş verip gerekirse onu deniz aşırı ülkelerden bekliyordu. İçinde bulunduğumuz çağda bu zaman kaybı işletmelere çok büyük maliyetler yüklediği için, bunu aşmanın çarelerini arıyor. Gelişen teknoloji ve iletişim araçları sayesinde, dijital teknolojinin de hayatımıza girmesiyle hemen her aradığımıza çok hızlı ulaşabiliyoruz.

Yakın geçmişte bir hırdavat firmasında ürün çeşidi 3-5 rafı doldurup kalan yerleri stok için tutarken, bugün sadece bir sektöre hitap eden hırdavat çeşidi depolar dolusu raflara ancak sığabiliyor.

Kaan Cıvata Teknik Hırdavat olarak, değişen dünyadaki yeni hırdavat elemanları ve yan elemanları ihtiyaçlarına, 100’ün üzerinde bayiliğimiz ve 50 binin üzerinde ürün çeşidimizle cevap veriyoruz.

Paylaş:
Canlı Destek
Canlı Destek
Kaan Civata Teknik Hırdavat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz