Nisan 19, 2022 kaanhirdavat

Proje Bazlı Hırdavat Ekipmanı Tedariği

Günümüzde, büyük projeleri eskisinden çok daha büyük sayılarda görüyoruz. Her birimiz çevremizde, inşaattan enerjiye, otoyollardan köprülere, santrallerden barajlara, devasa fabrikalardan AVM lere birçok proje imalatı görüyoruz.

Bu büyük yapılar, büyük insan gücü, büyük makine gücü, büyük planlamalar, büyük organizasyonlar ve büyük bütçelerle gerçekleşiyor.

Büyük projelerin hemen hepsi belli bir zaman dilimi içerisinde bitirilmek üzere planlamalarını yapar ve zaman kaybettirecek her durumdan kaçınırlar. Malzeme tedariği bu organizasyonlar için hayati bir öneme sahip. Basit bir bağlantı elemanı yüzünden ilerleyişi günlerce geciken köprüleri, yine basit bir vinç arızası yüzünden ilerleyişi günlerce geciken devasa şantiyeleri duymuş görmüşüzdür.

Bu projeler kendilerine malzeme sağlayan tedarikçilerinden hemen her konuda kendilerine çözüm üretmesini bekler.

Biz proje bazlı malzeme tedariğinde sektörün ilklerindeniz. Daha önce onlarca kez yaptığımız projelere, elektrikli el aletlerinden kaynak makinesine, civata ve bağlantı elemanlarından medikal gruba, vinçten prefabriğe, yataktan igs elemanlarına, pnömatik elemanlarından boya grubuna, hortumdan iş kıyafetine, hidrolik soğutucudan sıhhi tesisat elemanlarına, zincirli celaskallardan pompalara, ve daha binlerce ürün çeşidi tedarik ettik.

Proje bazlı malzeme tedariğinde, Kaan Civata Teknik Hırdavat olarak her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek size daha iyi hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Paylaş:
Canlı Destek
Canlı Destek
Kaan Civata Teknik Hırdavat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz