Nisan 19, 2022 kaanhirdavat

Organize Sanayilerde Malzeme Tedarik Sorunu

Kurulduğumuz yıllarda, sanayicilerimizin sektörümüzle ilgili en büyük şikayetlerinin başında, hırdavat ve diğer malzeme tedariklerinde, ürün kısırlığı, yenilikçilik eksikliği ve zamanında çözüm üretilememe geliyordu.

Kaan Cıvata Teknik Hırdavat olarak, sanayicinin bu istekleri doğrultusunda innovatif yatırımlar yaparak, her geçen gün ürün yelpazemizi, vizyonumuzu, fiziki alanımızı, hızımızı geliştirdik. 2019 yılından bu yana artık bir marka olan firmamız, proje bazlı hırdavat tedariğiyle, her geçen gün artan bayilikleriyle, deneyimli ve alanında bilgili personel ve yönetim kadrosuyla, yerinde çözümlerle büyümeye devam ediyor.

Sektörde 20 yıllık deneyimimizle, kendi firmamız çatısı altında 13 yıllık tecrübemizle, değişen ihtiyaç ve isteklere hızlı çözümler üretiyoruz

Organize Sanayilerin şehir dışlarında bulunması zaten coğrafi ve lojistlik zorluklarla mücadele etmeyi gerektirirken, bir de işlerin yürümesini sağlayacak hırdavat ve yan elemanlarının tedariğinde sorun yaşamasını istemediğimiz sanayicimizin istekleri bizim yol haritamızın kilometre taşlarını oluşturuyor.

Kaan Cıvata Teknik Hırdavat olarak sanayicimizin ve teknik elamanların, sektörümüzle ilgili tedarik sorunu yaşamaması bizim en temel politikamızdır.

Paylaş:
Canlı Destek
Canlı Destek
Kaan Civata Teknik Hırdavat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz